Dunakeszi Város Önkormányzata

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

pályázatot hirdet

Révész István Helytörténeti Gyűjtemény

Intézményvezető (magasabb vezető)

A vezetői megbízás határozott időre, 2018.06.01 - 2023.05.31-ig szól.

A munkavégzés helye:

Pest megye, 2120 Dunakeszi, Szent István utca 48.

Dunakeszin található Révész István Helytörténeti Gyűjtemény kezelésével, gyarapításával és feldolgozásával járó feladatok ellátása.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény, valamint a(z) 150/1992. (XI.20.) Korm. rendelet rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Egyetem, történész vagy muzeológus végzettség,

        Közgyűjteményi területen szerzett - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

        Szakirányú oktatási területen szerzett - Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat,

        Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások),

        Közgyűjteményi területen szerzett, legalább 3 év vezetői tapasztalat

        Magyar állampolgárság, vagy külön jogszabály szerint a szabad mozgás és tartózkodás jogával rendelkező, illetve bevándorolt vagy letelepedett státusz

        Büntetlen előélet

        Cselekvőképesség

        Dunakeszi város történetének és/vagy közgyűjteményének alapvető ismerete

        Kiadványszerkesztésben és publikálásban való jártasság

        Részletes szakmai önéletrajz

        Az intézmény vezetésére, működtetésére vonatkozó átfogó szakmai program

        Büntetlen előéletet igazoló három hónapnál nem régebbi hatósági erkölcsi bizonyítvány, vagy a postai megkérést igazoló feladóvevény

        Végzettséget, szakképzettséget igazoló okiratok másolata

        Nyilatkozat arról, hogy a pályázati anyagban foglalt személyes adatainak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez hozzájárul

        Nyilatkozat arról, hogy a pályázó pályázati anyagát az eljárásban résztvevők megismerhetik, abba beletekinthetnek

        Nyilatkozat arról, hogy a pályázó hozzájárul-e a pályázat nyilvános testületi ülésen történő tárgyalásához

        Nyilatkozat arról, hogy a pályázó nem áll cselekvőképességet kizáró vagy korlátozó gondnokság alatt

        Nyilatkozat arról, hogy a pályázó vezetői megbízás esetén eleget tesz vagyonnyilatkozat-tételi kötelezettségének

A beosztás legkorábban a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. május 3.

        Postai úton, a pályázatnak a Dunakeszi Város Önkormányzata címére történő megküldésével (2120 Dunakeszi, Fő út 25. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: K-XVI-338/2018 , valamint a beosztás megnevezését: Intézményvezető.         Postai úton, a pályázatnak a Dunakeszi Város Önkormányzata címére történő megküldésével (2120 Dunakeszi, Fő út 25. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: K-XVI-338/2018, valamint a munkakör megnevezését: Intézményvezető.

vagy

        Személyesen: Ügyfélszolgálati Iroda, Pest megye, 2120 Dunakeszi, Fő út 25. .

A pályázatokat a Kjt. 20/A.§ (6) alapján Dunakeszi Város Önkormányzatának Képviselő-testülete bírálja el. Az érvényes pályázatokat benyújtók bizottsági meghallgatására a pályázatok beérkezését követően kerül sor, május hónapban, melynek pontos időpontjáról telefonon értesítjük a pályázókat.

A pályázat elbírálásának határideje: 2018. május 31.

        www.dunakeszi.hu - 2018. április 4.

        Telekeszi TV - 2018. április 4.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Lőrincz Róbert nyújt, a 06-20-326-1576 -os telefonszámon, illetve lorincz@mail.dkvk.hu e-mail címen. A közalkalmazotti jogviszonyba történő kinevezés határozatlan időre szól, az intézménynél újonnan létesített jogviszony esetén 4 hónap próbaidő kikötésével. A magasabb vezetői megbízással egyidejűleg a közalkalmazott által betöltendő munkakör: múzeumpedagógus.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2018. április 4.

A pályázati kiírás közzétevője a személyügyi központ. A pályázati kiírás a munkáltató által a személyügyi központ részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.