Testnevelési Egyetem

a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény 20/A. • alapján

HR Iroda

Irodavezető

A vezetői megbízás határozott időre, 4 év-ig szól.

A munkavégzés helye:

Budapest, 1123 Budapest, Alkotás utca 44.

A vonatkozó jogszabályok és az egyetemi szabályzatok rendelkezései szerint kialakítja az egyetem humánerőforrással kapcsolatos elveit, irányelveit, személyzeti politikáját. Koordinálja, ellátja, irányítja az emberi erőforrás gazdálkodással összefüggő szakmai tevékenységeket. Felügyeli az egyetem egészére vonatkozó személyügyi-munkaügyi nyilvántartási tevékenységeket és gondoskodik annak folyamatos korszerűsítéséről.

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a "Közalkalmazottak jogállásáról szóló" 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Pályázati feltételek:

        Főiskola,

        Szakirányú, felsőfokú végzettség;

        Minimum 5 éves szakmai tapasztalat;

        Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek;

        Vagyonnyilatkozat tételi eljárás lefolytatása;

        Büntetlen előélet.

        Nyelvvizsga;

        További felsőfokú végzettség.

        Eddigi szakmai, vezetői munkájának részletes ismertetését, vagy vezetői beszámolóját;

        Végzettséget/szakképzettséget igazoló okiratok (helyben) hitelesített másolatai;

        Nyilatkozatot a pályázó hozzájárulásáról ahhoz, hogy a pályázati anyagát az Egyetem Szervezeti és Működési Szabályzatában rögzített bizottságok és testületek megismerhetik;

        Az összeállított pályázatot egy példányban kérjük leadni.

A beosztás legkorábban 2016. július 1. napjától tölthető be.

A pályázat benyújtásának határideje: 2016. május 20.

        Postai úton, a pályázatnak a Testnevelési Egyetem címére történő megküldésével ( , . ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: TE/HUM/68/2016 , valamint a beosztás megnevezését: ügyvivő szakértő.         Postai úton, a pályázatnak a Testnevelési Egyetem címére történő megküldésével (1123 Budapest, Alkotás utca 44. ). Kérjük a borítékon feltüntetni a pályázati adatbázisban szereplő azonosító számot: TE/HUM/68/2016, valamint a munkakör megnevezését: ügyvivő szakértő.

        Személyesen: Kis Judit, Budapest, 1123 Budapest, Alkotás utca 44. Fő fsz. 23.

A pályázat elbírálásának határideje: 2016. június 30.

A KÖZIGÁLLÁS publikálási időpontja: 2016. április 22.

A pályázati kiírás közzétevője a Közszolgálati Személyzetfejlesztési Főigazgatóság (KSZF). A pályázati kiírás a munkáltató által a KSZF részére megküldött adatokat tartalmazza, így annak tartalmáért a pályázatot kiíró szerv felel.